Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  Anasayfa   Foto Albüm   İletişim   Dilek ve Önerileriniz   Webmail

Mevzuat

Duyurular

Bilgi Edinme

Tayfa Sınav Sonuçları
 

DENİZCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI FAROZ BALIKÇI BARINAĞINDA COŞKUYLA KUTLANDI

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Faroz Balıkçı barınağında coşkuyla kutlandı. Bölge Müdürlüğümüz koordinesinde yapılan etkinliklerde; Belediye Bando takımı eşliğinde Saygı Duruşunda bulunulmasından sonra İstiklal Marşı okundu.

Deniz Şehitleri anısına hazırlanan çelenk; Trabzon Valisi Dr.Recep KIZILCIK, Belediye Başkan Vekili Fahrettin AKSOY ve Denizcilik Müsteşarlığı Trabzon Bölge Müdürü Selim SEMİZ tarafından denize bırakılması ile Faroz Balıkçı Barnağındaki etkinlikler başladı.

Günün anlam ve önemi ile ilgili olarak; Denzicilik Müsteşarlığı Trabzon Bölge Müdürümüz Selim SEMİZ, Trabzon Belediye Başkan Vekili Fahrettin AKSOY ve Trabzon Valisi Dr. Recep KIZILCIK birer konusma yaptılar.

Konuşmaların ardından Denizcilik Bayramının gerçekleştirilmesindeki yardımlarından dolayı Trabzon Valiliğine ve Belediye Başkanlığına; Denizcilik Müsteşarlığı Adına Bölge Müdürümüz Selim SEMİZ tarafından hediye takdim edildi.

Yerel sanatçılar tarafından mini konser verildi. Halk Eğitim Merkezi Halk oyunları ekibi tarafından yapılan gösterilerde büyük ilgi ve beyeni ile izlendi. Etkinlikler sırasında izleyicilere çeşitli ikramlar da yapıldı ( su, balık ekmek, meyve suyu, dondurma vs. ).

Yapılan yarışlar da buyuk ilgi ve beyeni topladı. Kıyasıya yapılan Yüzme Yarışı, Yağlı Direk ve Ördek yakalama yarışlarında dereceye giren sporculara çeşitli ödüller verildi.

 

 

 

DENİZİCİLİK VE KABOTAJ BAYRAMI İLE İLGİLİ DİĞER RESİMLERE BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

 

 
   
Tüm Hakları saklıdır